טיפים נוספים ורעיונות לביצוע לפני פתיחת עסק חדש

בשותפות – לפני התחלת הפעילות מומלץ לפנות לעו"ד ולהכין הסכם שותפות שימנע מחלוקות עתידיות בתפעול העסק או בפירוק השותפות.
שם לעסק – יש להקדיש מחשבה לשם העסק ולציין את השם עם הרישום למע"מ.
חשבוניות/קבלות וכדומה – ניתן להפיק מתוכנה מאושרת על ידי מס הכנסה או להדפיס בבית דפוס. מומלץ לבדוק היטב לפני שמדפיסים מה בדיוק צריך ומה הכי מתאים בהתאם לאופי הפעילות של העסק.
שיווק ופרסום – יש לבדוק איך ניתן להרחיב את מעגל הלקוחות ( שיווק, פרסום, אתר אינטרנט, משרדי פרסום, יועצי פרסום, שילוט, שיתופי פעולה…
מיסי עירייה – יש לבדוק את גובה הארנונה בעירייה ולהימנע מהפתעות לא נעימות. גובה הארנונה מושפע בעיקר מהאיזור, השטח, וסיווג הפעילות (מחסן, ייצור, מסחר...)
רישיון עסק – יש לבדוק בעירייה אם נדרש רישיון עסק, והאם תהיה בעיה לקבל אותו.
בעסקי מזון – לבדוק אם נדרשים אישורים ממשרד הבריאות, וענייני כשרות.
חשבון בנק – חשבון בנק נפרד לעסק יכול לשמש כלי נוסף במעקב על הכספים ובהבנה אם המחסור במזומנים נובע מהפסד עסקי או מהוצאות פרטיות.
חברה בע"מ – לפני פתיחת התיקים ברשויות המס יש להקים את החברה ברשם החברות.
ביטוחים – לא לשכוח לבטח את העסק בהתאם לאופי הפעילות. הביטוחים שכדאי לבדוק: ביטוח תכולה, ביטוח אחריות מקצועית, ביטוח חבות מעבידים, ביטוח סחורה בהעברה, ביטוח שיחזור מידע, ביטוח אובדן כושר עבודה. מומלץ לפנות למספר סוכני ביטוח ולהשוות בין ההצעות.
קרן השתלמות – לפתוח עם תחילת הפעילות כדי להתחיל בצבירת הוותק.
תזרים מזומנים – להכין תזרים מזומנים עם ההכנסות וההוצאות הצפויות, ולא לשכוח להשאיר מתוך הכספים שמתקבלים כסף לתשלומי מיסים.דף בית   |   אודות המשרד   |   פתיחת עסק חדש   |   מידע למעסיקים   |   צור קשר   |   חדשות   |   תנאי שימוש

ש.ד. מיסוי וחשבונאות. קפלן 12 תל-אביב 64734
טלפון: 03-5371757     פקס: 03-5377922

נבנה ע"י LesArtisT